Nyelvtanfolyamok - kezdő

A DE Orosz Központjában 2019. szeptember 9-től ismét indulnak a minden érdeklődő számára ingyenesen látogatható orosz nyelvi kurzusok. A heti kétszer két órás foglalkozásokon bárki részt vehet, aki vállalja, hogy 3 alkalomnál többször nem fog hiányozni.

Kezdő orosz nyelv 1. (BTEMOR100)
Tananyag: Irina Oszipova: Kjucs 1. (tankönyv és munkafüzet)

• 1. csoport – Vass Annamária szerda 10-12 és Nyina Nyikolajeva kedd 16-18, Orosz Központ. Az orosz gyakornokunk óráin a közvetítő nyelv az orosz illetve az angol lesz, mivel az oktató nem tud magyarul. Az első foglalkozást Vass Annamária tanárnő tartja 2019. szeptember 11-én.
  • 2. csoport - Nyina Nyikolajeva: szerda 12-14 és csütörtök 16-18, Orosz Központ. Az orosz gyakornokunk óráin a közvetítő nyelv az orosz illetve az angol lesz, mivel az oktató nem tud magyarul. Az első foglalkozás időpontja: 2019. szeptember 18.

Jelentkezni a Neptunban vagy a e-mail címen lehet. Mindenkit szeretettel várunk!

Frissítés dátuma: 2019.09.05.

Tisztelt Felhasználó!